Home

Trickle Dishonesty tribe olympijské hry sáblíková pile Academy Where

Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce -  Aktuálně.cz
Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce - Aktuálně.cz

Martina Sáblíková na ZOH 2022: Program závodů. Přijde medaile? - CNN Prima  NEWS
Martina Sáblíková na ZOH 2022: Program závodů. Přijde medaile? - CNN Prima NEWS

Sáblíková dojela na olympijské trojce čtvrtá, na vítězku ztratila víc než  tři sekundy - Aktuálně.cz
Sáblíková dojela na olympijské trojce čtvrtá, na vítězku ztratila víc než tři sekundy - Aktuálně.cz

Martina Sáblíková má na olympiádě v Pekingu třetí místo

Led je těžký, bude to bolet. Ale holky se mnou musí počítat, hlásí Sáblíková  - Aktuálně.cz
Led je těžký, bude to bolet. Ale holky se mnou musí počítat, hlásí Sáblíková - Aktuálně.cz

Martina Sáblíková a ZOH Peking: Vydržet jako Jágr? Mazec! - Sport.cz

Martina Sáblíková má bronz! Po boji druhá medaile pro Česko | iSport.cz

Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý  nejrychlejší – ČT sport – Česká televize
Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý nejrychlejší – ČT sport – Česká televize

Martina Sáblíková | Český olympijský tým

Velká úleva i radost ze čtvrtého místa. Sáblíková i přes problémy se  zdravím vybojovala účast na olympiádě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Velká úleva i radost ze čtvrtého místa. Sáblíková i přes problémy se zdravím vybojovala účast na olympiádě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Trochu se bojím, říká Sáblíková. Chystá prášky na spaní, honí ji nejtvrdší  konkurence - Aktuálně.cz
Trochu se bojím, říká Sáblíková. Chystá prášky na spaní, honí ji nejtvrdší konkurence - Aktuálně.cz

Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000  metrů | Zprávy | Tiscali.cz
Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000 metrů | Zprávy | Tiscali.cz

Sáblíková porazila olympijskou vítězku Schoutenovou, na MS skončila pátá |  TN.cz
Sáblíková porazila olympijskou vítězku Schoutenovou, na MS skončila pátá | TN.cz

Vzpruha před mistrovstvím světa. Sáblíková byla ve finále SP druhá na  trojce - Deník.cz
Vzpruha před mistrovstvím světa. Sáblíková byla ve finále SP druhá na trojce - Deník.cz

Rychlobruslařka Sáblíková se na pětikilometrové trati kvalifikovala na olympijské  hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková se na pětikilometrové trati kvalifikovala na olympijské hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Další medaile pro Česko. Sáblíková si dojela pro bronz - Echo24.cz

Fenomenální Sáblíková má sedmou olympijskou medaili, v Pekingu brala bronz  - Deník.cz
Fenomenální Sáblíková má sedmou olympijskou medaili, v Pekingu brala bronz - Deník.cz

Sáblíková má medaili! Bronz vybojovala na pětikilometrové trati - iDNES.cz

Sáblíková získala sedmou medaili na OH, na pětce bere bronz | ČeskéNoviny.cz

Martina Sáblíková – Wikipedie

Je to čest! Vlajku na slavnostním zakončení ponese Martina Sáblíková |  Český olympijský tým
Je to čest! Vlajku na slavnostním zakončení ponese Martina Sáblíková | Český olympijský tým

Medailový ceremoniál - Martina Sáblíková - XXIV. zimní olympijské hry v  Pekingu 2022 | Česká televize
Medailový ceremoniál - Martina Sáblíková - XXIV. zimní olympijské hry v Pekingu 2022 | Česká televize

Martina Sáblíková má stříbro! Medailí ze třetí olympiády překonala Zátopka  | iSport.cz
Martina Sáblíková má stříbro! Medailí ze třetí olympiády překonala Zátopka | iSport.cz

Pocta pro Sáblíkovou. Bronzová medailistka bude českou vlajkonoškou během  zakončení her v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pocta pro Sáblíkovou. Bronzová medailistka bude českou vlajkonoškou během zakončení her v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy